O nas

Jesteśmy katalogiem internetowych stacji radiowych, w którym można znaleźć przydatne informacje o każdej stacji, takie jak dane kontaktowe, logo i oficjalna strona internetowa. Nasz katalog łączy stacje radiowe, które nadają na AM, FM lub wyłącznie online.

Nasz katalog to sieć stron internetowych. Każda strona jest przeznaczona dla kraju. Dla każdego kraju zebraliśmy najpopularniejsze i najczęściej słuchane stacje radiowe, zarówno publiczne, jak i prywatne, obejmujące kilka miast i regionów. Możesz znaleźć całą listę krajów na naszej stronie http://tissef.com.

Zebraliśmy również radia z różnymi kategoriami (News, Music, Sport, ...), aby zadowolić wszystkich słuchaczy. Więc tutaj jest coś dla każdego smaku i każdego pokolenia! Z pewnością znajdziesz swoje szczęście!

Poza tym zapewniamy proste i przyjazne dla użytkownika interfejsy, aby zwiększyć łatwość obsługi. Możesz uzyskać dostęp do transmisji na żywo swojej ulubionej stacji radiowej, klikając na jej logo. Możesz także użyć paska wyszukiwania, aby zaoszczędzić czas, wpisując bezpośrednio nazwę poszukiwanego radia.

Oprócz tego możesz znaleźć kilka informacji o swojej ulubionej stacji; jak ogólny opis, harmonogram programowania, prezenterzy, oficjalna strona internetowa, sieci społecznościowe, sposób komunikowania się z tą stacją i wiele innych.

Nasz katalog jest codziennie wzbogacany, a nowe radia są stale dodawane, aby być na bieżąco i nadal zaspokajać potrzeby naszych słuchaczy.

Nasz zespół ds. Komunikacji pozostaje do Państwa dyspozycji w celu uzyskania dalszych uwag lub wniosków, więc nie wahaj się z nami skontaktować!